„NA ROZDROŻACH - IKONY” PDF Drukuj

 
WIELKANOCNA PLASTYKA OBRZĘDOWA PDF Drukuj

 
LISTA OSÓB NAGRODZONYCH W GMINNYM KONKURSIE ,,WIELKANOCNA PLASTYKA OBRZĘDOWA’’ PDF Drukuj

I KATEGORIA – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I – III

  1. Bartek Łopian kl. I SP Zdziechowice I MIEJSCE
  2. Zofia Sternik kl. II SP Lipa II MIEJSCE
  3. Klaudia Tokarczyk kl. III SP Zaklików II MIEJSCE
  4. Natalia Kulpa kl. III SP Zdziechowice III MIEJSCE
  5. Marcel Krakowski kl. II SP Lipa III MIEJSCE
  6. Arkadiusz Grzyb kl. I SP Zaklików III MIEJSCE
  7. Weronika Dobosz kl. III SP Lipa WYRÓŻNIENIE
  8. Bartek Bryczek kl. I SP Zdziechowice WYRÓŻNIENIE
  9. Łucja Biszczak kl. II SP Lipa WYRÓŻNIENIE
  10. Julia Janik kl. III SP Zdziechowice WYRÓŻNIENIE
  11. Tomek Maciąg kl. I SP Zdziechowice WYRÓŻNIENIE
  12. Kacper Trybuła kl. I SP Zdziechowice WYRÓŻNIENIE
  13. Wojciech Chajnowski kl. I SP Zdziechowice WYRÓŻNIENIE
  14. Roksana Sapińska kl. III SP Zdziechowice WYRÓŻNIENIE

II KATEGORIA – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV – VI

  1. Marlena Dobosz kl. VI SP Lipa I MIEJSCE
  2. Lena Zegzuła kl. IV SP Zdziechowice I MIEJSCE
  3. Julia Łukasik kl. IV SP Zaklików II MIEJSCE
  4. Oliwia Rafalska kl. VI SP Lipa III MIEJSCE
  5. Wiktoria Janik kl. IV SP Zdziechowice III MIEJSCE
  6. Victoria Janiszewska kl. IV Zdziechowice III MIEJSCE
  7. Marlena Bryk kl. VI SP Zaklików WYRÓŻNIENIE
  8. Dominika Golach kl. IV SP Zdziechowice WYRÓŻNIENIE
  9. Natalia Cieślak kl. IV SP Zdziechowice WYRÓŻNIENIE
  10. Martyna Iskra kl. IV SP Lipa WYRÓŻNIENIE
  11. Alicja Spyra kl. VI SP Zdziechowice WYRÓŻNIENIE
  12. Zuzanna Chamera kl. V SP Lipa WYRÓŻNIENIE
  13. Weronika Czerwonka kl. VI SP Zdziechowice WYRÓŻNIENIE

III KATEGORIA – GIMNAZJUM KLASY I – III

  1. Magdalena Szkutnik kl. I ZS Lipa I MIEJSCE
  2. Weronika Pęzioł kl. I ZS Zdziechowice II MIEJSCE
  3. Klaudia Zarębska kl. II ZS Lipa III MIEJSCE
  4. Wiktoria Moskal kl. I ZS Zdziechowice WYRÓŻNIENIE
  5. Karolina Pamuła kl. III ZS Lipa WYRÓŻNIENIE
  6. Jadwiga Bryczek kl. II ZS Zdziechowice WYRÓŻNIENIE

IV KATEGORIA – OSOBY INDYWIDUALNE

  1. Beata Golecka I MIEJSCE
  2. Wiktoria Błażejczak WYRÓŻNIENIE
  3. Aleksandra Łukasik WYRÓŻNIE

Wręczenie nagród, zgodnie z regulaminem, odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 15:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaklikowie.

 
JAN PAWEŁ II W PAMIĘCI POKOLEŃ PDF Drukuj

 
Wielki sukces Sanna Cheerleaders PDF Drukuj

 
DZIEŃ DAWCY W ZAKLIKOWIE PDF Drukuj

 
«« Pierwsza« Poprzednia12345678910Następna »Ostatnia »»

Strona 10 z 72